ENG / TR

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
All Rights Reserved.

İndigo İstanbul Armürlü Gömlek Kumaşları Dünya Ünlü Markaların Koleksiyonlarında!

Indigo Istanbul’un armürlü indigo gömleklik kumaşları dünyaca ünlü markalarının koleksiyonlarında yerlerini aldı. Indigo Istanbul’un kumaşları ile dikilmiş gömleklere ulaşabilmeniz için sizlere bu markalardan bazılarını tanıtmak istiyoruz.

armürlü-gömlek-1

1970 yılından beri Alessandro Gherardi ismi, gömlek üreten en prestijli Italyan firmaları arasında anılmaya başlamıştır. Marka, kendini stilin, zerafetin ve resmiyetin birleşimi olarak tanımlamaktadır. Gömlek üretiminde gelenekler yok sayılmadan en son teknoloji metotlar kullanılmaktadır.

armürlü-gömlek-2

armürlü-gömlek-3

1999 yılından beri faaliyette olan Dondup markası, sahiplerinin 30 yıllık tecrübesi ile kısa zamanda tanınan markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Denim ile başladığı yolculuk, bugün “total look” hizmet veren bir marka haline gelmiştir.

Adını Tibetli bir Lama’dan alan Dondup’ın felsefesi, insanoğlunun her nereden gelirse gelsin eşit olduğuna ve bireylerin sadece amaçları ve aksiyonları ile ayrıştığına inanan bir felsefedir.

armür-gömlek-4

armür-gömlek-5

Rossi markası, halihazırda Italyan moda tarihinin bir parçası haline gelmiştir.

Rossi, gömlek konusundaki 40 yıllık tecrübesi ile %100 Italyan modasını gömleklerine yansıtmaktadır.

armür-gömlek-6 armür-gömlek-7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
All Rights Reserved.