ENG / TR

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
All Rights Reserved.

İndigo Blogları

1.Manhattan Denim

manhattan-denim-1
2007 kuruluşlu bir blog olan Manhattan Denim misyon olarak bizleri iyi gösteren ve hisetteren indigo kullanımlı denimleri sunabilmek olarak belirtiyor.

Blogunda yer alan güzel içeriklerden bir tanesi Bütün Denim Zamanları İkonlarının Paylaşıldığı timeline olduğunu söyleyebiliriz.

manhattan-denim-2manhattan-denim-3manhttan-denim-4manhattan-denim-52. Heddels

Heddels, indigo kullanılarak hazırlanan, kaliteli giyim ve aksesuarları anlatan en kapsamlı online kaynak olarak gösterildiğini iddaa etmekte.

heedls

3. Denim Dudes

denim-dudesDenim Dudes fotoğraflarla erkeklerin indigo ve denim giyimlerinin paylaşıldığı bir blog.

denim-dudes-2

4. Denim Theraphy

denim-theraphyDenim Therapy, denimin ve indigonun moda haftalarında ve sokak modasında nasıl kullanıldığı, jean tadilatlarından, ünlülerin denim modasına kadar birçok konuda hakkında bilgiler sunan bir blog.

denim-theraphy-1denim-theraphy-25. İndigoBlu

indigo-bluŞu ana kadar bahsettiğimiz indigo kullanımı genellikle denim ve jeanler üzerineyken bu blogta indigonun farklı alanlarda kullanımına ulaşabilirsiniz ki bu da bizim de blogumuzda sıkça yer verdiğimiz ve vurguladığımız bir olgu.

indigo-blu2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
All Rights Reserved.