ENG / TR

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
All Rights Reserved.

2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Sahnede

Denim endüstrisi yeni bir sezonun hazırlıklarını tamamladı. 2017 İlkbahar / Yaz koleksiyonu bu aydan itibaren sunulmaya başlıyor.

Denim firmalarının, kullanıcılara yaptığı ziyaretlerin yanı sıra dünya çapında düzenlenen fuarlar hala etkinliğini ve popülaritesini koruyor.

Size ilkbahar / yaz sezonunun kumaşlarını takip edebileceğiniz fuarlar hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

mansion-denim

Dünyadaki önemli denim kumaş, konfeksiyon ve aksesuar  firmalarını bir araya getiren Denim by PV, önümüzdeki ay yine Barcelona’da.

Bu sene 20 ülkeden 97 firmanın ürünlerini sergileyeceği fuar, 18-19 Kasım’da. www.denimpremierevision.com

kingsing-shop

2004’ten itibaren dünyanın değişik şehirlerinde düzenlenen Kingpins Show, tamamen denim kumaşa konsantre olması, kumaş sunumları yanında tüm hafta boyunca denimle ilgili seminerler, workshop’lar, sergiler düzenlemesi ile son yıllarda en önemli denim etkinliklerinden biri olmuştur.

Bu sene firmaların  ilkbahar / yaz koleksiyonunu aşağıdaki şehirlerde ve tarihlerde ziyaret edebilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var; Kingpins’leri ziyaret edebilmek için davet edilmek gerekiyor.

Amsterdam- 28-29 Ekim 2015
New York – 3-4 Kasım 2015
www.kingpinsshow.com

munich-fabric-start-blue-zone

Denime ayrı bir bölüm ayırıp, denim kumaşa hak ettiği önemi ilk veren fuar etkinliği Munich Fabric Start olmasına rağmen bugün daha çok Almanya ve Kuzey Avrupa Pazarı için önemini korumaktadır.

Almanya Pazarının koleksiyon zamanına göre düzenlenen fuar dünya çapında da tarih olarak en sona kalan fuarlardan biri olma özelliğinde.

Yaz sezonu için Munich Fabric Start 2-3 Şubat 2016 tarihlerinde ziyaret edilebilir.

www.munichfabricstart.com

colombiatex

Amerika pazarına yakınlığı nedeniyle büyük bir üretim hacmi olması Kolombiya’yı cazip bir ülke haline getiriyor.

Bu sene Colombiatex dünya denim ve tekstil üreticilerini özellikle Amerika kıtası için Ocak ayında bir araya getirecek.

colombiatex.inexmoda.org.co

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
All Rights Reserved.